Denne moderne ettromsleiligheten i første etasje ligger i Royal Palms, et moderne boligkompleks under bygging bare noen skritt fra La Cala de Mijas.
Eiendommen ligger i fase 2, i blokk «Carolina», en fase som nå nærmer seg ferdigstillelse. Levering er planlagt før juni 2026, noe som gjør det til et utmerket alternativ for kjøpere som ønsker en kortsiktig ferdigstillelse i stedet for å vente i flere år.
Salget er strukturert som en overdragelse av kjøperettigheter, ettersom byggingen ennå ikke er fullstendig fullført. Vær oppmerksom på at når utviklingen er ferdigstilt og skjøtene er signert, vil prisantydningen øke.
Leiligheten leveres med et fullt utstyrt kjøkken, inkludert i kjøpesummen. Bildene ble tatt nylig, mens byggingen fortsatt pågår, og er ment å gi et nøyaktig og oppdatert bilde av den nåværende fasen av arbeidet.
Utbyggeren selger for tiden fase 4.4, med forventet ferdigstillelse sommeren 2028, omtrent 24 måneder senere enn denne enheten. I den fasen er leilighetene med ett soverom allerede utsolgt, og prisene for leiligheter med to soverom starter fra €639 000, beliggende i bakkenivå og uten åpen utsikt. Den viktigste fordelen med denne muligheten er derfor timing, slik at kjøperen kan sikre seg en eiendom i en nesten ferdigstilt fase uten den lange ventetiden forbundet med senere utgivelser.
Leiligheten inkluderer også parkeringsplass og bod, begge plassert i bygningens kjeller.
Eiendommen er designet med tanke på moderne livsstil, og er en del av et inngjerdet område som tilbyr et høyt nivå av komfort, privatliv og kvalitet. Royal Palms er kjent for sin attraktive arkitektur, anlagte fellesområder og utmerkede fasiliteter på stedet, noe som gjør den ideell som permanent bolig, feriehus eller investeringseiendom.
Leiligheten har en velbalansert planløsning og har et lyst interiør, supplert av en utendørsterrasse som er ideell for å nyte middelhavsklimaet. Materialer og overflater av høy kvalitet er brukt overalt, i tråd med standardene for dette prestisjefylte prosjektet.
Den førsteklasses beliggenheten gir enkel tilgang til strender, butikker, restauranter og lokale tjenester, samtidig som den tilbyr raske forbindelser til Marbella, Fuengirola og Málaga lufthavn.
En ypperlig mulighet til å sikre seg et moderne hjem i et av La Cala de Mijas' mest attraktive boligområder.
Innstilling
Nær golf
Nær butikker
Nær sjøen
Nær skoler
Urbanisering
Orientering
Sør Øst
Tilstand
Utmerket
Nybygg
Basseng
Felles
Klimakontroll
Klimaanlegg
Oppvarming A/C
Kjøling A/C
Utsikt
Hav
Hage
Basseng
Egenskaper
Dekket terrasse
Heis
Innebyggede garderober
Nær kollektivtransport
Private terrasse
Gym
Bod
Eget bad
Tilgjengelig for funksjonshemmede
Doble vinduer
Optisk Fiber
Møbler
Ikke møblert
Kjøkken
Fullt utstyrt
Hage
Felles
Sikkerhet
Inngjerdet område
Parkering
Under bakken
Privat
Kategori
Ferieboliger
Investering
Luksus
Videresalg
Samtidsmusikk
Eiendom Høydepunkter
Henvisning
R5266207
Pris
€525,000
Plassering
La Cala de Mijas
Område
Málaga
Eiendomstype
Leilighet - mellometasje
Soverom
1
Badene
1
IBI Fees
0
Community Fees
0
Plottstørrelse
0 m2
Bygget
49 m2
Terrasse
37 m2
Mer informasjon















